30 Травня, 2021 р., 22:00
27 травня 2021 році в Олицькій селищній раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради під головуванням селищного голови Олександра Прендецького.
18 Травня, 2021 р., 14:51
Відповідно до отриманих звернень від мешканців громади, головою Олицької селищної  ради О.Прендецьким видано розпорядження від 5 травня 2021 року №58 «Про створення робочої групи з питань виявлення незаконного продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів». З даного питання головою ради проведено нараду з робочою групою та обговорено шляхи напрацювання  подолання продажу фальсифікату підакцизного товару на території населених пунктів громади. Під час засідання було зауважено, що незаконний продаж алкоголю і сигарет в населених пунктах продовжує залишатися однією з гострих проблем, що негативно позначається на бюджетних надходженнях, захисті прав споживачів та розвитку легального бізнесу.