Робоча зустріч із представниками бізнесу

Дата: 09.08.2021 18:05

9 серпня 2021 року, селищний голова Олександр Прендецький провів робочу зустріч із керівником ТОВ "Ягідна поляна" Олександром Кобченком та його бізнес-партнерами: Клюс Сергій (Польща), Бруждзяк Пьотр Рафал (Польща), Цивковський Артем (Польща), Скуратко Йоланта (Швейцарія) по питанню продовження вирощування ягідників на території Олицької громади та перспективи збільшення площі засаджень.

По завершенні зустрічі сторонами було обговорено ряд питань щодо визначення плану заходів, необхідних для подальшої співпраці.

Також в рамках майбутньої співпраці сторони домовились про проведення  спільних заходів, зокрема, робочих зустрічей, нарад, для обговорення питань, пов’язаних із реалізацією заходів у рамках співробітництва.