Олицька громада

Волинська область, Луцький район

Ківерцівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості

Ківерцівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості

 

Служба зайнятості інформує
(вакансії по області)

 

 

23 Квітня, 2024 р., 10:27
Ви роботодавець та влаштували на роботу внутрішньо переміщену особу, яка отримала статус після 24 лютого 2022 року?
18 Березня, 2024 р., 20:24
Норвезька рада у справах біженців (NRC) розпочинає новий етап програми підтримки власників бізнесу, які мають намір започаткувати, відновити або перемістити свій бізнес до Волинської, Львівської, Тернопільської або Хмельницької областей.
20 Лютого, 2024 р., 22:46
У серпні 2023 року Уряд запровадив програму, за якою роботодавець, що працевлаштував людину з інвалідністю та підготував для неї робоче місце, має можливість отримати компенсацію вартості облаштування такого місця.  Передусім слід відзначити, що головна мета програми — посилити зацікавленість роботодавців до працевлаштування людей з інвалідністю і, в свою чергу, надати можливість обмежено придатним громадянам повернутися до активної зайнятості та соціалізуватися. 
06 Лютого, 2024 р., 16:43
13 Січня, 2024 р., 22:26
Компенсація роботодавцям витрат за облаштування робочих місць осіб з інвалідністю
08 Грудня, 2023 р., 14:31
 Оновлено єдиний портал вакансій! Відтепер знайти роботу стало ще зручніше! Бажаючі також можуть здійснити підписку на всі вакансії за галуззю або регіоном через наші чат-боти у Telegram або Viber.
17 Листопада, 2023 р., 19:47
Чергова публікація корисних посилань та сервісів, а також роз’яснень: Інформація Мінсоцполітики щодо проходження ідентифікації українськими пенсіонерамиhttps://t1p.de/ni33j Подати заяву про субсидію в Дії можна буде втричі швидше: долучайтеся до бета-тесту вдосконаленої послугиhttps://t1p.de/prro7 ВПО можуть придбати житло за програмою пільгового іпотечного кредитування єОселя https://t1p.de/f0as5 Роз’яснення ПФУ: Чи враховується до сукупного доходу сім’ї при призначенні субсидії одноразова матеріальна допомога на оздоровленняhttps://t1p.de/i54ox Запущено новий інформаційний ресурс для легкого пошуку інформації у сфері архівної справи, діловодства та створення і функціонування державної системи страхового фонду документаціїhttps://t1p.de/0kfg9 Український інститут відкрив представництво у Франціїhttps://t1p.de/byfh5 Укрпошта запроваджує електронну марку для рекомендованих листівhttps://t1p.de/et877 Українські стартапи можуть взяти участь у головній EdTech-події Британії Bett UK 2024: розпочато набірhttps://t1p.de/noyx2 Триває черговий прийом заявок на грантову програму Міністерства економіки для розвитку переробних підприємствhttps://t1p.de/3jdmv Добровільне страхування: просто і зручноhttps://t1p.de/klw8u Коли саме йти у декретну відпустку? Відтепер вагітні час відпустки можуть обирати самостійноhttps://t1p.de/r59vs Лікарняний до 5 днів можна відкрити дистанційно – з симптомами COVID-19, грипу або ГРВІhttps://t1p.de/ibnox Українські лікарні отримали портативні рентген-системи та сучасні рентгени для діагностики та лікуванняhttps://t1p.de/24owu COVID-19: що робити у разі підозри на захворювання і чи потрібна самоізоляція?https://t1p.de/ml62l Нові можливості для безкоштовного навчання ветеранівhttps://t1p.de/904l4 В Україні створять чотири центри передових дослідженьhttps://t1p.de/yhw5g
17 Листопада, 2023 р., 19:37
Соціальна ініціатива від Академія підготовки б’юті-спеціалістів Eacademy: можливість безкоштовного навчання безробітних жінок з числа ВПО або одиноких матерів на курсах. Запрошуємо на співбесіду, яка буде проходити в етапи. Реєстрація: https://is.gd/1CWBFi триватиме до 15 грудня. #ти_потрібен

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень