Олицька громада

Волинська область, Луцький район

25 Червня, 2024 р., 10:48
💫 До уваги аграріїв!  Оголошується прийом заявок за трьома напрямами бюджетної підтримки   📌 25-го червня 2024 року, о 10 годині  в ДАР розпочнеться прийом заявок на окрему бюджетну субсидію у розмірі 4 тис. грн на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення для виробників сільськогосподарської продукції, що мають у власності та/або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.
21 Червня, 2024 р., 09:08
Інформуємо Вас, що від початку купального сезону2024 року на водних об’єктах Волинської області загинуло 7людей, серед яких дітей. За аналогічний період2023 року було зареєстровано загибель 2 людей на воді. 18 червня 2024 року під час відпочинку на річці Стир у місті Луцьк 18-річний мешканець села Терешківці Луцького району, не скористався рятувальним жилетом під час використання орендованої SUP-дошки, що призвело до його загибелі. Основними причинами загибелі: є порушення правил поведінки на воді, купання в заборонених місцях, вживання спиртних напоїв під час купання та рибної ловлі, відсутність рятувальних постів та не очищене дно акваторії пляжу водних об’єктів, нехтування погодними умовами, а також недогляд батьків за дітьми.
07 Травня, 2024 р., 08:49
18 квітня 2024 року Європейська Комісія оголосила конкурс пропозицій в рамках Програми ЄС LIFE 2024 (LIFE Calls for Proposals 2024) на загальну суму 571 мільйон євро, доступних для проєктів, які сприяють розвитку природи та біорозмаїття, економіці замкнутого циклу, якості життя, пом’якшенню наслідків зміни клімату та адаптації до них, переходу до чистої енергії, реалізації ініціативи «Новий європейський Баугауз» та екологічному врядуванню.
14 Квітня, 2024 р., 22:33
Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»