02 Січня, 2024 р., 21:54
Міністерства культури та інформаційної політики України спільно з державним підприємством «Інформаційне агентство «Ре-Інформ», що належить до сфери управління Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України інформують населення стосовно небезпеки, пов’язаної з вибухонебезпечними предметами та переліком правил безпечної поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.
26 Грудня, 2023 р., 14:30
Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту.
13 Грудня, 2023 р., 15:20
       На адресу Олицької селищної ради надійшов лист командира військової частини наступного змісту.  З метою запобігання розповсюдження серед військовослужбовців алкоголю, необхідно посилити контроль в закладах торгівлі, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв, з метою заборони реалізації алкогольних напоїв військовослужбовцям.     Просимо вище зазначену інформацію взяти до відома та виконання підприємцями громади.
08 Грудня, 2023 р., 11:30
Комітет проводить аналіз ефективності Закону України
20 Листопада, 2023 р., 11:27
Відповідно до розпорядження селищного голови №137 від 20.11.2023року оголошено конкурс на створення офіційної символіки: герба, прапора Олицької територіальної громади.
05 Листопада, 2023 р., 10:13
Понад 200 вірусів можуть бути причиною гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ) – на жаль, проти переважної більшості з них немає ліків та вакцин. Щеплення можна зробити лише проти найнебезпечніших із них – грипу та COVID-19.
02 Листопада, 2023 р., 08:48
Управління агропромислового розвитку інформує, що Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть 7 тисячам українських агровиробників мінеральні добрива для весняної посівної - 2024.
31 Жовтня, 2023 р., 13:16
  Між управлінням агропромислового розвитку облдержадміністрації та ПРАТ «Гнідавський цукровий завод» досягнуто домовленість щодо видачі свіжого бурякового жому для агровиробників усіх форм власності, які утримують поголів’я великої рогатої худоби.