Олицька громада

Волинська область, Луцький район

До відома внутрішньо переміщених осіб

Дата: 18.03.2024 20:24
Кількість переглядів: 39

Норвезька рада у справах біженців (NRC) розпочинає новий етап програми підтримки власників бізнесу, які мають намір започаткувати, відновити або перемістити свій бізнес до Волинської, Львівської, Тернопільської або Хмельницької областей.

Допомога включатиме невеликі фінансові гранти у розмірі до 5 000 доларів США, які надаватимуться відповідно до потреб бізнесу. Крім грошової підтримки, учасники пройдуть тренінги з управління бізнесом і отримають технічну допомогу, щоб полегшити процес започаткування, переїзду чи відновлення бізнесу.

👥 ХТО МОЖЕ ПОДАТИСЯ?

- заявник, який планує створити, релокувати або відновити бізнес у Волинській, Львівській, Тернопільській або Хмельницькій областях;

- власник бізнесу, що має чіткі бізнес-ідеї та працює в рамках чинного законодавства України;

- бізнес має потенціал для створення робочих місць, особливо серед молоді, жінок та осіб з інвалідністю;

- власник бізнесу є повнолітньою особою;

- бізнес є конкурентно спроможним та потенційно матиме позитивний вплив на розвиток громади;

- якщо бізнес сімейний, то заявка може бути подана тільки від одного члена сім’ї;

Ви можете подати заявку лише, якщо раніше не отримували бізнес-грант від NRC. Бізнеси, пов’язані з алкогольною, тютюновою та суміжними галузями, не розглядатимуться.

🗓 Якщо ви підпадаєте під ці категорії, то до 25 березня 2024 року можете подати заявку на участь у програмі. Для реєстрації треба заповнити анкету, відсканувавши QR-код на зображенні, або перейшовши за посиланням http://surl.li/rlbcy . Заявки, отримані після 25 березня, не розглядатимуться.

❗️ Подання заявки та бізнес-плану не означає, що заявника буде автоматично відібрано. Надана інформація буде оцінена, і після застосування критеріїв відбору буде сформовано остаточний список учасників. Вся допомога, яку надає NRC, є безоплатною. Якщо хтось звернеться до вас із вимогою про будь-яку послугу або проситиме гроші в обмін на участь у програмі, будь ласка, зв'яжіться з нашою командою розгляду скарг та зворотного зв'язку, використовуючи контактну інформацію, наведену нижче.

Номер «гарячої» лінії NRC: 0 800 302 007

Адреса електронної пошти: ua.info@nrc.no

Ківерцівське управління Луцької філії Волинського ОЦЗ

Благодійний фонд «Рокада»Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень