Координаційна рада з питань місцевого самоврядування

Дата: 13.08.2021 19:14

Сьогодні, 13 серпня 2021 року, селищний голова Олександр Прендецький взяв участь у роботі Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Волинської обласної ради.

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування відбулась в санаторії «Лісова пісня», який знаходиться  у селі Гаївка Ковельського району Волинської області.

Участь у Координаційній раді взяли народний депутат Вячеслав Рубльов, виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, представниця уповноваженого з прав людини Верховної Ради України Світлана Семчишин, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, голова Луцької районної ради Олександр Омельчук, урядовці, експерти та фахівці центральних та територіальних органів виконавчої влади та очільники громад області.