Дата: 29.07.2021 15:15

IMG_20210811_101635.jpg

Сьогодні, 29 липня 2021 року, селищний голова Олександр Прендецький провів засідання виконавчого комітету селищної ради. Відповідно порядку денного:

1.Про   виконання  селищного  бюджету  за  І півріччя 2021 року

Інформує  С.В.Цимбалюк, начальник   фінансового відділу

2. Про   стан  вчинення  нотаріальних  дій   та  реєстрації   актів  цивільного стану

Інформує  Т. Васьковська, секретар  виконкому

3. Про   створення  Олицької  селищної  комісії  для  формування  пропозицій  стосовно  потреби  у  субвенції  з  державного  бюджету  місцевим  бюджетам на  проєктні, будівельно-ремонтні  роботи,  придбання  житла  та  приміщень для  розвитку  сімейних  та  інших  форм  виховання, наближених до сімейних, підтримку  малих  групових  будинків  та  забезпечення  житлом  дітей –сиріт, дітей, позбавлених  батьківського  піклування,  осіб  з  їх  числа.

Інформує Т.Середа, начальник служби  в справах  дітей

4. Про  затвердження   протоколу  засідання   комісії  для  формування  пропозицій  стосовно  потреби  у  субвенції  з  державного  бюджету  місцевим  бюджетам на  проєктні, будівельно-ремонтні  роботи,  придбання  житла  та  приміщень для  розвитку  сімейних  та  інших  форм  виховання, наближених до сімейних, підтримку  малих  групових  будинків  та  забезпечення  житлом  дітей –сиріт, дітей, позбавлених  батьківського  піклування,  осіб  з  їх  числа.

Інформує Т.Середа, начальник служби  в справах  дітей

5. Про взяття  на квартирний   облік  дітей, позбавлених батьківського піклування

Інформує   Т. Середа, начальник служби  в справах  дітей

6.Про затвердження  типового Договору  про надання  соціальних послуг відділом  соціального  захисту  та  соціальних послуг  Олицької селищної ради

Інформує   К. Миндреску, начальник  управління  соціального захисту.

7.Про затвердження  типового Договору  про надання  соціальних послуг відділом  соціального  захисту  та  соціальних послуг  Олицької селищної ради

Інформує   К. Миндреску, начальник  управління  соціального захисту.

8. Про  присвоєння   адреси   земельній  ділянці   Кушнір Н. М. (с. Дерно)

Інформує  О. М. Прендецький, селищний голова.

9. Про  присвоєння   адреси   земельній  ділянці   Янчишин М. О.(с. Дерно)

Інформує  О. М. Прендецький, селищний голова.

10. Про дозвіл  на здійснення  земляних робіт  ТзОВ « Волинь-зерно- продукт»

в с. Дерно Інформує  О. М. Прендецький, селищний голова

11.  Про затвердження  проєктно-кошторисної документації  поточного середнього ремонту  вулиці  Пилипа Орлика  в смт. Олика  від мосту на річці Путилівка до будинку № 5  Інформує  О. М. Прендецький, селищний голова

12. Про  заборону   вуличної  торгівлі   по вул. Незалежності  в селі Дерно