05 Травня, 2021 р., 22:53
Сьогодні, 5 травня, у приміщенні Олицької селищної ради під керівництвом селищного голови Олександра Прендецького відбулася чергова  нарада з питань проведення будівельно-ремонтних робіт (реконструкції) адміністративного приміщення та розміщення в ньому Центру надання адміністративних послуг. У нараді взяли участь працівники відділів селищної ради відповідальні за організаційні питання. Присутні прозвітували про вже проведену роботу, подано на підпис голові селищної ради пакет документів за другим напрямком на подання Клопотання за напрямком облаштування/обладнання ЦНАПу до Міністерства цифрової трансформації України. Також обговорено стан готовності документації для направлення за першим напрямком Клопотання для отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг.
29 Квітня, 2021 р., 15:56
За декілька днів настане один з найсвітліших днів для всього православного світу – свято Світлої Пасхи Христової!
29 Квітня, 2021 р., 15:49
Кабінет міністрів України продовжив режим надзвичайної ситуації, який запроваджували раніше через пандемію коронавірусу, до 30 червня. Щонайменше до цього часу діятиме й адаптивний карантин.