ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ НАСЕЛЕННОГО ПУНКТУ СЕЛИЩА ОЛИКА

Дата: 28.08.2024 15:02

Відповідно Закону України Nº 3285 від 28.07.2023 «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України» до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку про публічне обговорення (консультації з громадськістю) на території Олицької селищної територіальної громади Луцького району Волинської області Олицька селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів щодо адміністративно-територіального устрою населеного пункту селища Олика.

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації  розгляду пропозицій: Заступник селищного голови Павловський Валентин Віталійович

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): 45263, Луцький район, смт. Олика , вул. Замкова, 17 .

Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: в період з 28 серпня 2024  року  по  26 вересня 2024 року.

Громадські слухання відбудуться: 27 вересня 2024 року о 09:00 год за адресою селище Олика, вул. Замкова, 17(зал засідань Олицької селищної ради).

Пропозиції до проведення обговорення:

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських обговорень.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Додатки:

1. https://rada.info/upload/users_files/04333879/56c42fa3b84194f6a2fee274bd27aeb8.pdf

2.Форма електронного обговорення шляхом заповнення Googleформиhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc8wX6cw3t_tTINBdVYRIw3Ll6G2fGjSkn2Rl_Owv1CdSnFpw/viewform