Як вберегти дитину від вибухонебезпечних предметів

Дата: 18.08.2024 21:41

Фото без описуКулькова осколкова авіабомба: як вберегти дитину від вибухонебезпечних предметів?💥

На жаль, Україна визнана однією з найбільш замінованих країн у світі. Натрапити на міни можна будь-де: у лісі, в полі, на дорозі та навіть на дитячих майданчиках. Тому важливо пояснювати дітям, що потрібно бути пильними та обережними, граючись на вулиці 🫣

Особлива небезпека боєприпасів у тому, що деякі з них можуть привертати увагу дітей. Саме так виглядає кулькова осколкова авіабомба, яка дуже схожа на невеликий сріблястий мʼячик.

Покажіть дитині фото та нагадайте правила на випадок, якщо вона побачить будь-який підозрілий предмет:

❌ не підходь

❌ не чіпай

✅ телефонуй 101

До речі, UNICEF, МОН, ДСНС та МВС створили безоплатний онлайн-курс «Як навчати дітей мінної безпеки» – це онлайн-гід, який допомагає викладати таку непросту тему цікаво, безпечно й ефективно. Більше на bezpeka.info.

Будьте обережні та навчайте своїх дітей!