Проєкту «Польща «Зелена планета- приємно познайомитись!»

Дата: 19.01.2024 22:35

Відповідно до підписаної Угоди про співпрацю, яка була підписана минулого року в ході робочої поїздки Олицького селищного голови Олександра Прендецького , заступника селищного голови Валентина Павловського та громадою Сокулки (Республіка Польща) та фундацією розвитку відновлювальної енергетики та охорони здоров'я (В.Байцим).

Як в Польщі, так і в Україні екологічна свідомість суспільства значно нижча, ніж в країнах «старої ЄС», що призводить до забруднення навколишнього середовища відходами, неефективним використанням енергії, загрозами екосистемам, а також загрозами флорі та фауні на Землі ♻️

Проєкт планувалося реалізувати у 2024 році за ініціативи молоді з Польщі та України 🇵🇱 🇺🇦 за участю координаторів та партнерських влад організацій з громадою Сокулка (Польща), Олика (Україна) та Eco Tourism Club (Україна), які завдяки керівництву Громади Олика (Олександр Прендецький, Валентин Павловський) співпрацюють між собою протягом кількох років.

В рамках проєкту "Польща "Зелена" - приємно познайомитися!" у Сокулці!" , який реалізовано завдяки співфінансування з фондів Європейського Союзу в рамках програми Еразмус+,  до республіки Польща з Олицької громади виїхало для участі у даному проєкті 31 дитина з громади та 2 дитини від Малої академії наук, переможці республіканських олімпіад.

Під час перебування в Сокулці діти будуть займатися в проєктних групах, відпочивати та подорожуючи вивчати життя сусідньої країни

.Фото без описуФото без опису