На Волині визначено 18 місць вакцинації від сказу

Дата: 25.07.2023 12:07

На Волині визначено 18 місць вакцинації від сказу💉

❗️Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів нагадує про небезпечність сказу для тварин та людей, а також про необхідність здійснення щорічної вакцинації домашніх тварин.

🔴Нагадаємо, сказ – це гостре інфекційне захворювання тварин і людини, яким людина може заразитися від диких або домашніх тварин. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким ушкодженням центральної нервової системи. У разі зволікання з наданням кваліфікованої медичної допомоги, смерть – неминуча.

💉Ефективним способом профілактики сказу є вакцинація, що є обов'язковою для всіх собак і кішок. Зокрема, на Волині визначено 1️⃣8️⃣ місць, де можна здійснити щеплення свого домашнього улюбленця (перелік дивіться на фото). До слова, щеплення потрібно проводити щорічно.

☝️Подбайте про здоров’я свого чотирилапого улюбленця – зробіть безкоштовне щеплення у державній лікарні ветеринарної медицини Держпродспоживслужби!

Що варто знати про сказ – у інфографіці👉Фото без опису