Відбулася двадцять шоста сесія селищної ради

Дата: 02.06.2023 12:11

2 червня відбулося засідання 26-ї сесії Олицької селищної ради.

Сесія розпочалася з вручення Державної нагороди, орден за «За мужність» III ступеня родинам загиблого героя Михайла Приходая та загиблого героя Юрія Громика. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх загиблих у російсько-українській війні.

На сесії також розглянули ряд важливих питань згідно порядку денного.

Депутати проголосували за внесення змін до рішення селищної ради № 23/7 від 23.12.2022 року «Про бюджет Олицької селищної територіальної громади на 2023 рік», про внесення змін до рішення сесії селищної ради № 23/8 від 23.12.2022 року «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Олицької селищної територіальної громади на 2023 рік », затвердили розпорядження, видані у міжсесійний період.

Також розглянули низку питань із сфери земельних відносин.

З цих та інших питань були прийняті відповідні рішення.

Селищний голова Олександр Прендецький подякував депутатському корпусу за результативну роботу.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису