Олицька громада

Волинська область, Луцький район

Про  проведення громадських слухань про перейменування вулиць

Дата: 22.07.2022 14:22
Кількість переглядів: 772

https://rada.info/upload/users_files/04333879/3a037a9afa5b489ccda2c153ae747994.pdf                                                     

https://rada.info/upload/users_files/04333879/82f7727b0db133b1161049b6acb42692.pdf

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

  1. Детального  плану території  земельної ділянки  для будівництва та обслуговування будівель  торгівлі на земельній ділянці площею 0,0756  га  в с. Покащів  Луцького  району Волинської області.

 

  1.  Детального  плану території  земельної ділянки  для будівництва та обслуговування  жилого будинку , господарських будівель  і споруд  на земельній ділянці площею 0,1513  га  в с. Дідичі по вулиці Рівненській   Луцького  району Волинської області.

 

  1. Про перейменування вулиць на території Олицької селищної ради

       Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Олицька селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

  • Детального  плану території  земельної ділянки  для будівництва та обслуговування будівель  торгівлі на земельній ділянці площею 0,0756  га  в с. Покащів  Луцького  району Волинської області.

Замовник містобудівної документації: приватний підприємець Ворон Наталія Володимирівна

Розробник містобудівної документації: Комунальне підприємство «БТІ - ПЛЮС» Луцького району Волинської області

Підстава для розроблення: Рішення сесії  Олицької селищної ради

від 24.09.2021 року №  10/30.

  • Основна мета розробки детального плану території: є обґрунтування розташування земельної ділянки для будівництва та  обслуговування будівель  торгівлі на земельній ділянці площею 0,0756  га  в с. Покащів  Луцького  району Волинської області.

Основні техніко-економічні показники: загальна площа земельної ділянки –

0,0756 га; площа проектованої забудови земельної ділянки – 105,5 м²; заплановане будівництво – магазину змішаної групи товарів.

З техніко-економічними показниками проекту змін до детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись  в Олицькій селищній раді за адресою: 45263, Луцький район, смт. Олика , вул. Замкова, 17 та на офіційному веб-сайті Олицької  селищної ради.

 

  • Детального  плану території  земельної ділянки  для будівництва та обслуговування  жилого будинку , господарських будівель  і споруд  на земельній ділянці площею 0,1513  га  в с. Дідичі по вулиці Рівненській   Луцького  району Волинської області.

Замовник містобудівної документації: Рябець Миросла Василівна

Розробник містобудівної документації: ФОП Парасюк Богдан Олегович

Підстава для розроблення: Рішення сесії  Олицької селищної ради

від 24.09.2021 року №  10/23

Основна мета розробки детального плану території: є обґрунтування розташування земельної ділянки для будівництва та  обслуговування  жилого будинку, господарських будівель  і споруд  на земельній ділянці площею 0,1513  га , що перебуває у приватній власності за кадастровим номером 0721881600:02:001:0043 в с. Дідичі по вулиці Рівненській   Луцького  району Волинської області Основні техніко-економічні показники: загальна площа земельної ділянки – 0,1513 га; площа проектованої забудови земельної ділянки – 87,0 м²; заплановане будівництво  жилого будинку, господарських будівель  і споруд. 

З техніко-економічними показниками проекту змін до детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись в Олицькій селищній раді за адресою: 45263, Луцький район, смт. Олика , вул. Замкова, 17 та на офіційному веб-сайті Олицької  селищної ради.

 

Про перейменування вулиць на території Олицької селищної ради

     Відповідно до пункту 6 статті 7 Прикінцевих положень Закону України від 09 квітня 2015 року «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки, з метою упорядкування назв вулиць в населених пунктах Олицької селищної ради, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №559 «Про містобудівний кадастр», статті 8 Закону України «Про присвоєння юридичним особам  та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв історичних подій» , Наказу Міністерства юстиції України від 6 липня 2012 року №1014/5 «Про словники Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», керуючись рішенням Олицької селищної ради від 24 вересня  2021 року №6/45-581 «Про затвердження Порядку найменування та перейменування вулиць, провулків, майданів, скверів та інших об’єктів на території  Олицької  селищної  ради», керуючись пунктом 41 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у перейменування вулиць на території Олицької селищної ради,  а саме :

 

№ п/п

Існуюча назва вулиці

Пропозиції  щодо  зміни назви вулиці

І

селище Олика

селище Олика

1

вулиця Паркова 

вулиця Князів  Радзівіллів

2

вулиця Гагаріна

вулиця Зелена

ІІ

Дідичівський старостинський

 округ

Дідичівський старостинський

 округ

 

село Дідичі

село Дідичі

1

вулиця Ковпака

вулиця Благовісна

2

вулиця 40- річчя Перемоги

вулиця Центральна

3

вулиця Чехова 

вулиця  Квітнева

4

вулиця Першотравнева

вулиця Зелена

5

вулиця Ломоносова

вулиця Любави

6

вулиця Герцена

вулиця Затишна

7

вулиця 8-го Березня

вулиця  Молодіжна

 

село Хром’яків

село Хром’яків

8

вулиця Брусилова

вулиця Волошкова,

 

село Гор’янівка

село Гор’янівка

9

вулиця Біганського

вулиця Джерельна,

10

 вулиця Партизанська

вулиця Мальовнича

 

 село Залісоче

село Залісоче

11

вулиця Пушкіна

вулиця Творча

12

вулиця 9 Травня

вулиця Княжа

ІІІ

 Покащівський старостинський округ

Покащівський старостинський округ

 

село Одеради

село Одеради

1

вулиця Першотравнева

вулиця Т. Шевченка

ІУ

 Жорнищенський   старостинський   округ

Жорнищенський старостинський округ

 

село Чемерин

село Чемерин

1

вулиця Гагаріна

вулиця Волі

 

село Жорнище

село Жорнище

2

вулиця Куницького

вулиця Щаслива

У

  Дернівський  старостинський   округ

Дернівський старостинський округ

 

село Дерно

село Дерно

1

вулиця Воз’єднання

вулиця Кобзарська

2

вулиця Першотравнева

вулиця Чумацька

 

село Котів

село Котів

1

вулиця 17 Вересня

вулиця Василя Симоненка

2

вулиця Суворова

вулиця  Олени Пчілки

 

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації  розгляду пропозицій: Секретар селищної ради  Чирко Тетяна Ананіївна

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): 45263, Луцький район, смт. Олика , вул. Замкова, 17 .

Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: в період з 23 липня 2022  року  по  23 серпня  2022 року.

Громадські слухання відбудуться: 24 серпня  2022 року о 12 год. 00 хв. за адресою: 45263, Луцький район, смт. Олика , вул. Замкова, 17 .

(зал засідань Олицької селищної ради).

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Додатки:

 

 

                                                                                                                                

ОЛИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

 ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

 22 липня  2022  року                  смт  Олика                               №  91

 

Про  проведення громадських слухань

 

    Відповідно пункту 41 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  пункту 6 статті 7 Прикінцевих положень Закону України від 09 квітня 2015 року «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки, з метою упорядкування назв вулиць в населених пунктах Олицької селищної ради, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №559 «Про містобудівний кадастр», статті 8 Закону України «Про присвоєння юридичним особам  та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв історичних подій» , Наказу Міністерства юстиції України від 6 липня 2012 року №1014/5 «Про словники Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», керуючись рішенням Олицької селищної ради від 24 вересня  2021 року             № 10/13 «Про затвердження Порядку найменування та перейменування вулиць, провулків, майданів, скверів та інших об’єктів на території  Олицької  селищної  ради»

1. Провести громадські слухання з обговорення:

- проекту «Детального  плану території  земельної ділянки  для будівництва та обслуговування будівель  торгівлі на земельній ділянці площею 0,0756  га  в с. Покащів  Луцького  району Волинської області ».

- проекту «Детального  плану території  земельної ділянки  для будівництва та обслуговування  жилого будинку , господарських будівель  і споруд  на земельній ділянці площею 0,1513  га  в с. Дідичі по вулиці Рівненській   Луцького  району Волинської області»

- Про перейменування вулиць на території Олицької селищної ради, а саме :

 

№ п/п

Існуюча назва вулиці

Пропозиції  щодо  зміни назви вулиці

І

селище Олика

селище Олика

1

вулиця Паркова

вулиця Князів Радзівіллів

2

вулиця Гагаріна

вулиця Зелена

ІІ

Дідичівський старостинський

 округ

Дідичівський старостинський

 округ

 

село Дідичі

село Дідичі

1

вулиця Ковпака

вулиця Благовісна

 

2

 

вулиця 40- річчя Перемоги

 

вулиця Центральна

3

вулиця Чехова 

вулиця  Квітнева

4

вулиця Першотравнева

вулиця Зелена

5

вулиця Ломоносова

вулиця Любави

6

вулиця Герцена

вулиця Затишна

7

вулиця 8-го Березня

вулиця  Молодіжна

 

село Хром’яків

село Хром’яків

8

вулиця Брусилова

вулиця Волошкова,

 

село Гор’янівка

село Гор’янівка

9

вулиця Біганського

вулиця Джерельна,

10

 вулиця Партизанська

вулиця Мальовнича

 

 село Залісоче

село Залісоче

11

вулиця Пушкіна

вулиця Творча

12

вулиця 9 Травня

вулиця Княжа

ІІІ

 Покащівський старостинський округ

Покащівський старостинський округ

 

село Одеради

село Одеради

1

вулиця Першотравнева

Вулиця Т. Шевченка

ІУ

 Жорнищенський   старостинський   округ

Жорнищенський старостинський округ

 

село Чемерин

село Чемерин

1

вулиця Гагаріна

вулиця Волі

 

село Жорнище

село Жорнище

2

вулиця Куницького

вулиця Щаслива

У

  Дернівський  старостинський   округ

Дернівський старостинський округ

 

село Дерно

село Дерно

1

вулиця Воз’єднання

вулиця Кобзарська

2

вулиця Першотравнева

вулиця Чумацька

 

село Котів

село Котів

1

вулиця 17 Вересня

вулиця Василя Симоненка

2

вулиця Суворова

вулиця  Олени Пчілки

 

2. Датою проведення громадських слухань визначити 25 серпня  2022 року

о 12:00 год. в приміщенні залу засідань Олицької селищної  ради за адресою:

45263, Луцький район, смт. Олика , вул. Замкова, 17 .(зал засідань Олицької селищної ради).

3. Для підготовки та проведення громадських слухань утворити робочу

групу згідно з додатком.

 

4. Доручити робочій групі:

1) по мірі надходження пропозицій громадськості до Олицької  селищної

ради з питань, винесених для обговорення на громадських слуханнях,

забезпечити підготовку відповідних пропозицій;

2) довести підсумки громадських слухань до відома депутатів селищної

ради.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на постійні комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою,  з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту і гуманітарних питань.

 

 

 Селищний голова                                       Олександр ПРЕНДЕЦЬКИЙ

 Тетяна Чирко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                               Додаток

 

                                                                   до розпорядження селищного голови

                                                                  від 22 липня  2022 року  №  91

 

Склад

робочої групи для підготовки та проведення громадських слухань з

обговорення проектів  Детального плану території та про перейменування вулиць на території   Олицької   селищної   ради

 

 

Павловський

Валентин Віталійович                  - начальник відділу  загальної,  організаційної ,              

                                                          кадрової роботи, документообігу 

                                                          голова робочої групи

Члени робочої групи:

 

Понепаляк                                    –  начальник відділу  земельних ресурсів,  

Наталія  Анатоліївна                      кадастру, екології  та містобудування та          

                                                         архітектури

Асатрян

Артур Араратович                       - головний  спеціаліст  з питань юридичного

                                                         забезпечення ради

Барабаш

Микола Сергійович                    - депутат Олицької селищної ради

 

Романова

Галина Павлівна                         - староста Дідичівського старостинського округу

 

Нерода

Олександр Миколайович            - староста Дернівського старостинського округу

 

Козак  Петро

Георгійович                                 - староста Дернівського старостинського округу

 

Свинцицька

Зінаїда Феофанівна                 - староста Покащівського  старостинського округу

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень