ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВИКАМИ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «РОКАДА»

Дата: 04.05.2022 20:11

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВИКАМИ

БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «РОКАДА»

4 травня, відбулася зустріч з представниками Благодійного фонду «Рокада» за участю селищного голови Олександра Прендецького, працівників Олицької селищної ради, психологів закладів освіти. Обговорили можливі напрямки співпраці. Також відвідали поселення внутрішньо переміщених осіб, які проживають в приміщені місцевої лікарні, яке було облаштоване для проживання тимчасово переміщених осіб. Працівники фонду мали змогу оглянути умови та територію їх проживання. В ході спілкування визначили потреби та форми надання можливої допомоги.

Благодійний фонд «Рокада» допомагає внутрішньо переміщеним особам. «Рокада» - виконавчий партнер Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. З початком війни в Україні надають гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним українцям у громадах, які прийняли їх на проживання. Також фонд надає психологічну, юридичну та соціальну підтримку.

Внутрішньо переміщені особи мали змогу звернутися до працівників благодійного фонду за консультацією та підтримкою.