Олицька громада

Волинська область, Луцький район

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВИКАМИ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «РОКАДА»

Дата: 04.05.2022 20:11
Кількість переглядів: 246

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВИКАМИ

БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «РОКАДА»

4 травня, відбулася зустріч з представниками Благодійного фонду «Рокада» за участю селищного голови Олександра Прендецького, працівників Олицької селищної ради, психологів закладів освіти. Обговорили можливі напрямки співпраці. Також відвідали поселення внутрішньо переміщених осіб, які проживають в приміщені місцевої лікарні, яке було облаштоване для проживання тимчасово переміщених осіб. Працівники фонду мали змогу оглянути умови та територію їх проживання. В ході спілкування визначили потреби та форми надання можливої допомоги.

Благодійний фонд «Рокада» допомагає внутрішньо переміщеним особам. «Рокада» - виконавчий партнер Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. З початком війни в Україні надають гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним українцям у громадах, які прийняли їх на проживання. Також фонд надає психологічну, юридичну та соціальну підтримку.

Внутрішньо переміщені особи мали змогу звернутися до працівників благодійного фонду за консультацією та підтримкою.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень