Привітання селищного голови з Днем вишиванки!

Дата: 19.05.2022 08:56

Шановні жителі та гості нашої громади!

Вітаю усіх Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки.

Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже свято вірили, що ця сорочка, зроблена працьовитими руками, захищає від усього злого та є оберегом.

Вишиванка — наша національна святиня, яка символізує тісний зв’язок поколінь, підносить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію предків.

Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби із підступним ворогом.

Бажаю усім нам зміцнення українського Духу заради процвітання неньки України. Нехай це чудове свято зітре кордони й об'єднає українців по всьому світу заради перемоги над рашизмом.

Тож долучайтесь до цього свята, розкрийте свою українську душу - одягніть вишиванку 19 травня!

З повагою, Олицький селищний голова Олександр Прендецький