Увага! В розділі Оголошення розміщена інформація щодо податків

Дата: 11.05.2022 11:49

Увага! В розділі Оголошення розміщена інформація щодо податків по нових проєктах рішень селищної ради, а саме:

1. Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення Олицької селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Олицької територіальної громади на 2023 рік»

2. Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Олицької  селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Олицької територіальної громади на 2023 рік»

3. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Олицької  селищної ради «Про встановлення єдиного податку на території  Олицької селищної територіальної громади на 2023 рік»