Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Олицької  селищної ради «Про встановлення єдиного податку на території Олицької селищної територіальної громади на 2023 рік»

Дата: 11.05.2022 11:38

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Олицької  селищної ради «Про встановлення єдиного податку на території  Олицької селищної територіальної громади на 2023 рік»
Проект рішення Олицької  селищної ради «Про встановлення єдиного податку на території  Олицької селищної територіальної громади на 2023 рік» розроблено фінансовим відділом Олицької  селищної ради.
Мета проекту: встановлення на території Олицької селищної ради єдиного податку у відповідності до Податкового кодексу України, з урахуванням вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», приведення нормативного акта у відповідність до змін у чинному законодавстві.
Проект спрямований на встановлення місцевих податків і зборів, визначення об’єктів оподаткування, платників податків і зборів, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності, що створює  передумови для соціально-економічного розвитку територіальної громади.
З текстом проекту рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись:
– в мережі Інтернет  http://olytska.gromada.org.ua/
– у фінансовому відділі Олицької селищної ради: Ківерцівський район, смт. Олика, вул. Замкова, 18, тел.(03365) 9 51 41.
Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому та/або електронному вигляді  по e-mail:  olyka.sr@gmail.com  впродовж одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта  на офіційній сторінці Олицької селищної ради в мережі Інтернет.
Окрім цього, у селищній раді можна ознайомитись із проектом рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Олицької територіальної громади на 2023 рік».

Олицька селищна рада

ОЛИЦЬКА СЕЛИЩНА   РАДА
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

червня 2022 року         смт Олика            № 18/

Про встановлення ставок єдиного податку
на території Олицької селищної  ради на 2023 рік

Відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частин 1, 2 статті 293 Податкового кодексу України, розглянувши  рекомендації постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку,  селищна   рада
ВИРІШИЛА:
 1.Встановити з 01.01.2023 року фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб -  підприємців, які здійснюють господарську діяльність залежно від виду господарської діяльності з розрахунку на календарний місяць:
- Для першої групи платників єдиного податку - 10 відсотків розміру  прожиткового мінімуму для працездатних осіб встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року, згідно Додатка 1;
-  Для другої групи платників єдиного податку - 20 відсотків  розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, згідно Додатка 2.
- Ставки єдиного податку для фізичних осіб- підприємців  третьої групи платників єдиного  податку  у відсотках до доходу згідно частини 3 статті 293 Податкового кодексу України.
 2. Оприлюднити рішення на офіційному сайті Олицької селищної територіальної громади.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку.

Селищний голова                                                                                        Олександр ПРЕНДЕЦЬКИЙ
 Сергій Цимбалюк