Оголошення щодо оплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, перед місцевим бюджетом!

Дата: 05.05.2022 10:49

Шановні жителі громади!

Відповідно наказу начальника обласної військової адміністрації  від 22 квітня 2022 року №137 «Про забезпечення виконання доходів місцевих бюджетів», з метою активізації резервів для фінансування потреб оборони України і забезпечення інших життєво важливих потреб суспільства в умовах агресивної війни, розв’язаної проти України російською федерацією, а також у зв’язку з наявністю значної кількості боржників зі сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, перед місцевим бюджетом, Олицька селищна рада просить оплатити заборгованість за даними боргами.