Щотижнева апаратна нарада

Дата: 31.01.2022 11:37

31 січня 2022 року селищний голова Олександр Прендецький провів чергову апаратну нараду за участю  секретаря селищної ради, секретаря виконкому селищної ради, старост та керівників відділів селищної ради.

На нараді підведені підсумки минулого тижня та окреслено напрямки роботи на поточний тиждень. Серед обговорених питань: стан захворюваності на COVID-19, вакцинація населення, харчування дітей в закладах освіти, фінансування розпорядників коштів селищного бюджету, підготовка проектів рішень до засідання виконкому селищної ради та чергової сесії селищної ради і інші питання.

Головою селищної ради окреслені пріоритетні завдання  структурних підрозділів Олицької селищної ради. Керівникам відповідних структур надані доручення в межах їх компетенції.