Чергове засідання виконавчого комітету.

Дата: 27.01.2022 11:22

27 січня 2022 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Олицької селищної ради. Відповідно порядку денному розглянуто:

1. Про   стан  роботи  із  зверненнями  громадян  у 2021  році

Інформує -Т. Чирко, секретар  с/ради.

2. Про   виконання  селищного  бюджету  2021 рік.

Інформує  - С. Цимбалюк, начальник   фінансового  відділу.

3.Про затвердження плану роботи відділу соціального захисту  та    соціальних послуг  Олицької селищної ради  на 2022 рік.

Інформує - К. Миндреску, начальник  відділу  соціального  захисту  та соіальних  послуг  Олицької  селищної  ради .

4. Про дозвіл  на  очистку земельних ділянок  від  деревних та  чагарникових насаджень (самосіву).

Інформує - О.Прендецький,  селищний голова.

5. Про  дозвіл  на  очистку земельних ділянок  від  деревних  та  чагарникових насаджень (самосіву).

Інформує - О.Прендецький,  селищний голова.

6. Про  дозвіл  на  очистку земельних ділянок  від  деревних  та  чагарникових насаджень (самосіву).

Інформує  - О.Прендецький,  селищний голова.

7. Про   створення   міждисциплінарної  команди  для  організації соціального  захисту дітей, які  перебувають  у  складних  життєвих  обставинах.

Інформує  - О. Момот ,начальник  служби  у спрпавах сім’ї та дітей

8. Про    створення комісії  щодо проведення конкурсу на визначення  виконавця    послуг  з  вивезення  твердих  побутових   відходів

Інформує - О.Прендецький,  селищний голова.

9. Про  створення  робочої групи з визначення потреб населення  у соціальних послугах та розробки соціального паспорта Олицької  територіальної громади

Інформує - К. Миндреску, начальник  відділу  соціального  захисту  та соціальних  послуг  Олицької  селищної  ради .

10. Про комісію з питань техногенно - екологічної   безпеки і надзвичайних ситуацій Олицької селищної територіальної громади.

Інформує - В. Дубина, заступник селищного голови з питань діяльності  виконавчих органів.

11. Про створення комісії з обстеження технічного стану житлових  приміщень.

Інформує -  К. Миндреску, начальник  відділу  соціального  захисту  та соціальних  послуг  Олицької  селищної  ради.