ФОРМУВАННЯ ЗАГОНІВ ТЕРОБОРОНИ - ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СОЛІДАРНА

Дата: 07.02.2022 04:54

7 лютого 2022 року селищний голова Олександр Прендецький взяв участь у черговій координаційній нараді з вирішення нагальних питань матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони при голові Волинської обласної ради.

Голова обласної ради Григорій Недопад зазначив, що зустріч ініційована на прохання народної депутатки України Ірини Констанкевич, яка  розповіла, що питання формування підрозділів тероборони днями обговорювалося під час години уряду за участю Міністра оборони.

Заступник голови ОДА Андрій Ярмольський констатував, що на разі ключовою проблемою є створення матеріально-технічної бази у місцях дислокації загонів територіальної оборони.

Перелік термінових питань для вирішення на законодавчому та урядовому рівні було озвучено  і командиром 100-ї бригади територіальної оборони О.Скумбрієм.

Присутні також обговорили створення добровольчих формувань у тергромадах, які мають діяти у рамках руху опору за умови оголошення воєнного стану.