Оголошення про конкурс на визначення виконавця послуг

Дата: 01.02.2022 14:16

Оголошення про конкурс на визначення виконавця послуг

Згідно з рішенням виконавчого комітету Олицької селищної ради                                №  8 від 27.01. 2022 р. оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів в Олицькій селищній раді.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», постанов Кабінету Міністрів України № 1070 від 10.12.2008р. «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» та № 1173 від 16.11.2011р. «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

1. Найменування, місце знаходження організатора конкурсу:
    Виконавчий комітет Олицької селищної ради 45263, Волинська обл., Луцький р-н, смт. Олика, вул. Замкова, 17.
  2. Підстава для проведення конкурсу:
    Стаття 35-1 Закону України «Про відходи», рішенням виконавчого комітету Олицької  селищної  ради № 8 від 27.01.2022 р. «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Олицької  селищної ради».
  3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер
    телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення  побутових відходів:

Місце: 45263, Волинська обл., Луцький р-н, смт. Олика, вул. Замкова, 17
    Дата:  10.03.2022 року.
    Час: 11 год. 00 хв.

Асатрян Артур Арраратович  -  головний спеціаліст  з питань юридичного забезпечення ради  відділу загальної, організаційної, кадрової роботи, документообігу Олицької селищної ради  (тел. (03365) 9- 51- 41).

1. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
    Для участі у конкурсі учасник повинен надати документи, що підтверджують його відповідність кваліфікаційним критеріям:
    1) наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
    2) наявність працівників відповідної кваліфікації;
    3) наявність документально підтвердженого досвіду надання послуг;
    4) наявність фінансової спроможності.
  2. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення  побутових відходів:
    – послуги надають у межах Олицької  селищної ради.
    – площа громади –261,9 кв. км.
    – кількість населення –11835 осіб;
    – багатоквартирних будинків- 7;
    – будинків приватного сектору-3145;
    – кількість вулиць громади – 114;
    протяжність доріг  Олицької ТГ  – 99,9 км  (в тому числі по колишніх селищних радах: Олицька селищна рада – 19,0 км, Дернівська сільська рада – 19,6 км, Дідичівська сільська рада – 44,3 км,  Жорнищенська сільська рада –  9,5 км, Покащівська сільська рада – 7,5км)
    – відстань до полігону твердих побутових відходів від 18 км.
  3. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:
    – багатоквартирні житлові будинки
    – багатоквартирні будинки обладнані централізованою каналізацією/              вигрібними ямами, будинки, що мають централізоване опалення,
    – будинки оснащені централізованим водопостачанням;
    – багатоквартирні житлові будинки обладнані контейнерним майданчиком;
    – приватні житлові будинки.

Загальна кількість населення громади – 11835 осіб.

1. Характеристика полігону твердих побутових відходів:
    Полігон твердих побутових відходів на території громади відсутній. Використовується полігон сміттєзвалища КП «Виробниче управління житлово-комунального господарства Цуманської селищної ради», відповідно до укладеного договору.
  2. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:
    – Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто в конверті з позначкою: «На конкурс».
    – Місце подання конкурсних пропозицій – 45263, Волинська обл., Луцький р-н, смт. Олика, вул. Замкова, 17.
    – Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 17 год. 15 хв. 04.03.2022 року.
  3. Способи і місце отримання конкурсної документації:
    1) Способи отримання конкурсної документації: особисто або поштою.
    2) Місце отримання конкурсної документації: Олицька селищна рада  (45263, Волинська обл., Луцький р-н, смт. Олика, вул. Замкова, 17, тел.
    (03365) 9- 51- 41)