У Олицькій громаді вшанували пам’ять жертв Голокосту

Дата: 27.01.2022 14:53

Сьогодні, 27 січня, ми разом з усім світом вшановуємо пам’ять жертв нацистського терору під час Другої світової війни, – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме 27 січня 1945-го року відбулося звільнення військами Першого Українського фронту в’язнів нацистського табору в Освенцімі (Республіка Польща).

На місці розстрілу мирного єврейського населення селищний голова Олександр Прендецький поклав квіти до пам'ятного знаку та вшанував жертв Голокосту хвилиною мовчання. На цьому місці, де встановлено пам'ятник загиблим, у липні-серпні 1942 року розстрілювали понад 4000 євреїв із смт Олика і навколишніх населених пунктів.

Неприпустимо, щоб сім’ям коли-небудь знову довелося пережити злодіяння, подібні тим, які творилися під час Голокосту. Розповідаючи новим поколінням про цей жахливий епізод у нашій історії, ми допомагаємо відстоювати людську гідність для всіх - зазначив селищний голова .