Звернення селищного голови до Дня пам'яті жертв Голокосту

Дата: 27.01.2022 09:47

Щороку, 27 січня, ми разом з усією світовою спільнотою вшановуємо пам'ять жертв Голокосту – мільйонів жінок, чоловіків і дітей, котрі загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни. Масштаби цієї страшної трагедії шокують нащадків.

Голокост- страшний приклад людиноненависницьких поглядів нацистів. Але скільки після цього було ще депортацій, репресій, прямого геноциду!

Схилімо голови у скорботі за навіки полеглими у безіменних могилах і печах крематоріїв.

В суспільстві немає і не повинно бути місця расовому насиллю та агресії.

Віддаючи данину пам’яті жертвам нацизму, закликаю усіх людей доброї волі до взаємної поваги та порозуміння. Зробимо все можливе, щоб найбільші суспільну цінності – свобода, гуманізм, мир та злагода – завжди панували у нашій громаді та країні.

Голокост... Пам'ятаємо заради життя!

З повагою,

селищний голова