Участь у заході Проєкту USAID "Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування"

Дата: 20.01.2022 05:24

20 січня 2022 року в м.Луцьку відбувся  захід Проєкту USAID "Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування" HOVERLA / проєкт USAID в Україні та Асоціація міст України на тему "Обговорення законодавчих основ місцевого економічного розвитку". Участь у форумі узяли народні депутати, представники обласної та районної влади, органів місцевого самоврядування, експерти та журналісти. Від Олицької громади участь взяли селищний голова Олександр Прендецький та начальник відділу загальної, організаційної, кадрової роботи, документообігі селищної ради Валентин Павловський.

На заході обговорювали законодавчі новації у сфері державної регіональної політики та місцевого економічного розвитку, тенденцій і наслідків відповідних законодавчих ініціатив. Зокрема, учасники поспілкувалися потенційний вплив на територіальні громади проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про засади державної регіональної політики» (№ 5323), який підготовлений Верховною радою України до другого читання, а також механізми та інструменти стратегічного планування регіонального і місцевого розвитку.