ОЛИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

ОЛИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

10 січня 2022 року                     смт Олика                                             № 1-ОС

Про  проведення  конкурсу  на заміщення

вакантних  посад  посадових осіб

1. Олицька селищна  рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових  осіб органу місцевого самоврядування :

спеціаліста І категорії відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму

спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижчим  рівня бакалавра, без вимог до стажу роботи за фахом, знання  чинного  законодавства  в сфері діяльності  органів місцевого самоврядування, досвід роботи з комп'ютерними програмами, вільне володіння державною мовою.

2.Необхідні документи для участі у конкурсі:

?  заява про участь у конкурсі;

• особова картка (форма П-2 ДС);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4x6;
  • копія документа про освіту;
  • копія паспорта;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • електронна декларація про доходи за 2021 рік.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до виконавчого комітету Олицької  селищної  ради за адресою: 45263, Волинська обл., Луцький р-н.,смт Олика, вул. Замкова,17 Телефон для довідок: 9-51-41

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

3. При  проведенні  конкурсу  керуватися  Порядком про  проведення  конкурсу та  проведення  іспиту   кандидатів на заміщення вакантних  посад посадових осіб місцевого самоврядування в Олицькій селищній раді прийнятим 01.03.2021 розпорядженням селищного голови № 66-ОС та  Положенням про проведення  іспиту  кандидатів на заміщення вакантних  посад, прийнятим  01.03.2021 розпорядженням селищного голови № 66-ОС.

Селищний  голова                                                        Олександр ПРЕНДЕЦЬКИЙ