Звіт Миколи Булакевича

Дата: 30.12.2021 15:08

Звіт про роботу депутата Олицької селищної ради

Булакевич Миколи Дмитровича

за 2020- 2021 роки.

Я, Булакевич Микола Дмитрович був обраний депутатом  Олицької селищної ради VIII скликання, безпартійна, обраний за підтримки Політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

З початку роботи депутатського корпусу у своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Олицької селищної  ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради.

Працюю у складі постійної комісії селищної ради, а саме: постійній комісії селищної  з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку.

Свою роботу як депутата виконую в наступних напрямках:

• Приймав  участь у косметичному ремонті Меморіалу пам’яті загиблим у Другій світовій війні с.Жорнище.
  • Допомагав грейдеруванню вулиць с.Чемерин та упорядкуванню місцевих сміттєзвалищ.
  • Приймав участь у знесенні аварійної стіни та будівництві нової по дорозі до ДНЗ «Калинонька» с.Жорнище, а також в облаштуванні території для зони відпочинку та встановлення дитячого майданчика.
  • Брав участь у санітарній чистці місцевого парку від чагарників та кущів.
  • Допомагав у встановленні автобусної зупинки у с.Носовичі.
  • Брав участь у культурно-масових заходах, які проводила Олицька селищна рада «Олицька Переберія», «Покрова Героїв».
  • Допоміг придбати пральну машину в ДНЗ «Калинонька», м’ясорубку і миючі засоби у школу с.Жорнище.

Веду активне спілкування з виборцями, а також знайомлюсь із новими мешканцями  Олицької територіальної громади. Допомагаю вивчити  звернення та скарги громадян і вважаю головним вивчити причину, що породжує дану  скаргу та вношу свої пропозиції до відповідних органів влади щодо їх усунення.