Щотижнева апаратна нарада

Дата: 28.12.2021 12:51

28 грудня 2021 року селищний голова Олександр Прендецький провів щотижневу апарату нараду за участю заступника селищного голови, секретаря ради, керуючої справами, старостами, начальниками відділів та керівником комунального господарства громади. Селищний голова подякував присутнім за роботу у 2021 році та закликав усіх з новими силами розпочати новий, 2022 рік.

Усі керівники  відділів, служб та старости  доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи, озвучили проблемні питання. Обговорено, термінового вирішення, питання стану розчистка та посипки доріг від ожеледиці, які підпорядковані до територіальної громади, а також вирішено звернутися до служби автомобільних доріг до якої належать частина доріг ОТГ. Також розглядались питання стану автобусного та траспортне сполучення.

Голова заслухав оперативну інформацію про поточну ситуацію у громаді  стану вакцинації.