Щотижнева апаратна нарада

Дата: 13.12.2021 10:50

13 листопада 2021 року селищний голова Олександр Прендецький провів апаратну нараду з керівниками відділів апарату та виконавчих органів селищної ради.

Посадовими особами селищної ради прозвітовано про проведену роботу за попередній робочий тиждень та виконання доручень селищного голови, прийнятих на минулій апаратній нараді. Перше питання яке обговорено на нараді, це стан вакцинації в громаді, кількість хворих на ковід та заходи щодо зменшення поширення інфекційної хвороби.

Також під час наради, обговорено питання соціальної сфери, освіти, культури, фінансів тощо.

За результатами апаратної наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.