Олицька громада

Волинська область, Луцький район

І ПРОДУКТИВНО, І УРОЧИСТО – ВІДБУЛАСЯ СЕСІЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Дата: 09.12.2021 15:12
Кількість переглядів: 668

 

І ПРОДУКТИВНО, І УРОЧИСТО – ВІДБУЛАСЯ СЕСІЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Розпочинаючи роботу сесії голова обласної ради Григорій Недопад подякував депутатам усіх рівнів, головам громад та районних рад за рік важкої, але результативної роботи: «Із запровадженням децентралізації самоврядування вийшло на нову орбіту розвитку. Непростий час реформ і становлення сучасних канонів самоуправління співпав з місцевими виборами та формуванням нових команд.

З нагоди Дня місцевого самоврядування та за сумлінне виконання обов’язків Григорій Недопад вручив відзнаку обласної ради голові Олицької територіальної громади - Олександру Прендецькому.

Розвиток місцевого самоврядування залежить не тільки від особистого внеску лідерів громад та депутатів, але й від їхньої взаємодії по усій вертикалі. "Підсумовуючи перший рік каденції можу стверджувати, що попри труднощі, ми маємо хороші результати і в громадах, і в області. У цьому велика заслуга ваших ініціатив, розуму, наполегливої роботи, кожного зокрема і усіх разом - від сільських рад до Верховної" - зазначив Григорій Недопад.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень