Привітання селищного голови з професійним святом – Днем Збройних сил України!

Дата: 06.12.2021 08:52

Шановні воїни, ветерани війни і Збройних сил України!

Вітаю Вас з професійним святом – Днем Збройних сил України!

День Збройних Сил України, загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців, давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів.

Це величне свято – данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. Кожна держава має своє військо. У кожного з них є свої символи, які віддзеркалені у присязі. У воїнів Збройних сил України теж є святі слова, які глибоко й переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові.

У відповідальний час люди завжди з особливою увагою дивляться на своїх захисників. Діти народу, українські воїни разом з Україною виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння Батьківщині – найвища честь, покликання, обов’язок.

Сила та міць української держави – у єдності армії та нарoду.

Бажаю всім захисникам України мужності, сил і здoрoв’я, дoбра у рoдинах. Зичу всім нам миру і спoкoю на українській землі!

З повагою, селищний голова Олександр Прендецький