ОЛИЦЬКОЮ СЕЛИЩНОЮ РАДОЮ ЗАКУПЛЕНО СПОРТИВНІ СТІНКИ ДЛЯ ЗАНЯТЬ ФІЗИЧНОЮ КУЛЬТУРОЮ В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ГРОМАДИ

Дата: 06.12.2021 10:50

????Спортивна стінка містить тренажер, який дозволить задіяти практично всі основні групи м’язів для фізичного розвитку учнів.

????Таким чином, для учнів навчальних закладів Олицької селищної ради з’явилася можливість займатися фізичними вправами та активно проводити дозвілля.

Висловлюємо Подяку селищному голові Олександру Прендецькому за оперативну підтримку в реалізації здоров'я зберігаючих компетентностей здобувачів освіти та встановленні тренажерів.