Олицька громада

Волинська область, Луцький район

Багато трагедій пережив український народ, одні з яких, це Голодомори 1921-1923, 1932–1933 та 1946-1947 років

Дата: 27.11.2021 09:35
Кількість переглядів: 522

 

Шановні жителі громади!

Багато трагедій пережив український народ, одні з яких, це Голодомори 1921-1923, 1932–1933 та 1946-1947 років.

Голодомори – одні з найстрашніших катастроф в історії людства. За своїми масштабами їх можна порівняти лише з втратами нашого народу від Другої світової війни.

Сумні спогади про голодні лихоліття тих років щемливо торкаються сердець кожного з нас. Сьогодні наш обов'язок – зробити все, аби зболена пам'ять про заморених голодом, розстріляних, закатованих була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь, аби ніколи не допустити подібного на українській землі.

Голодомор – глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців і сучасне покоління, це випробування, що випали на нашу долю.

Схилімо голови в глибокій жалобі за тими людьми, які загинули голодною смертю. У тихій та щирій молитві згадаймо усіх жертв голодоморів, запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі, адже Світлі душі невинно убієнних українців незримо поруч з нами.

Бажаю, щоб на столі українців завжди був хліб і до хліба, щоб ніколи у наших дітей не бачити голодних очей, щоб дитинство їх було щасливим і ситим, щоб наші люди завжди мали достаток, а держава була могутньою, процвітаючою і з високим рівнем добробуту.

Світла пам’ять безвинно загиблим!

З повагою, селищний голова Олександр Прендецький« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень