ЗАПЛАНОВАНО РЕМОНТ ВУЛИЦІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА В ОЛИЦІ

Дата: 09.11.2021 14:47

Олицькою селищною радою заплановано провести поточний середній ремонт вулиці Тараса Шевченка в смт Олика. Відповідний Тендер на роботи оголошено, пропозиції від учасників можна подавати до 13 листопада. Аукціон має розпочатися 20 грудня 2021 року. Очікувана вартість поточного середнього ремонту даної вулиці оцінено у 11 938 680 гривень.

Відповідно до  технічного завдання, ремонт включатиме розбирання наявних тротуарів, засипку ям і промоїн щебнем, ямковий ремонт асфальтобетонного покриття, влаштування нового дорожнього одягу, ліквідацію вибоїн, улаштування посадкових майданчиків, забезпечення водовідведення з проїзної частини та водоскидів, укріплення водовідвідної канави, влаштування тротуарів, з’їздів, встановлення дорожніх знаків та нанесення горизонтальної розмітки. Серед вимог до учасників торгів – наявність, зокрема, обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, у тому числі бортового автомобіля, самоскида, екскаватора, автогрейдера, автогудронатора, машини для ямкового ремонту, машини для влаштування поверхневих обробок, машини для влаштування тонкошарових покриттів, дорожнього котка, маркірувальної машини та поливально-мийної машини. Усі роботи плануємо завершити до кінця грудня 2022 року. Гарантійний строк експлуатації має становити не менше ніж 60 місяців.