В СМТ ОЛИКА РЕКОНСТРУЮЮТЬ ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Дата: 01.11.2021 11:15

В смт Олика заплановано провести реконструкцію вуличного освітлення на вулицях Олеся Гончара та Лесі Українки.

Селищною радою оголошено відкриті торги для пошуку підрядника. Тендерні пропозиції прийматимуться  до 7 листопада 2021 року.
Буде проведено два тендерні процедури:

- на реконструкцію мережі вуличного освітлення від ТП №332 вулиці Олеся Гончара очікуваною вартістю 109 тисяч гривень;

-  на на реконструкцію вуличного освітлення на вулиці Лесі Українки вартістю 118 тисяч гривень.

Роботи включатимуть підвішування самонесучого iзольованого дроту на опорах, монтаж затискачів, гаків, прокладання дроту, встановлення світильників на кронштейнах із лампами потужнiстю 500 Вт, монтаж щитів, вимикачів, електромагнітних таймерів тощо.

Реконструкцію вуличного освітлення на вулицях Гончара та Лесі Українки в Олиці мають бути завершені до 31 грудня 2021 року. Гарантійний термін експлуатації становитиме п’ять років.