Щотижнева апаратна нарада

Дата: 01.11.2021 10:08

1 листопада  2021 року, під керівництвом  селищного голови Олександра Прендецького,  відбулась щотижнева апаратна нарада за участю секретаря селищної ради, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючої справами, начальників відділів  виконавчого комітету Олицької селищної ради та керівників комунальних підприємств.

У ході  проведення наради,  начальники  відділів   селищної ради та  керівники   комунальних підприємств   доповідали   про проведену  ними роботу за минулий тиждень. Проведено кількісну та якісну оцінку результатів, предметно проаналізовано проблемні питання, що виникають у роботі підрозділів, запропоновано шляхи їх вирішення.

Обговорено питання стану вакцинації в громаді, роботі закладів та установ громади, забезпечення навчальних закладів паливом на опалювальний період, наповнення бюджету, проведення ремонтнх робіт у закладах освіти громади тощо.

По завершенню апаратної наради  надано окремі доручення.