На Олицьку громаду надійшли кошти соцеконому.

Дата: 01.11.2021 14:03

На Олицьку громаду надійшли кошти соцеконому. Дякуємо за можливість розвивати школи, дитсадки, заклади культури.

????????Утретє цього року Кабінет Міністрів України затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку. +960 тис грн для Олицької громади надійде з державного бюджету, зокрема:

- 230 тис грн на придбання музичного обладнання для Олицької дитячої музичної школи;

- 150 тис грн на придбання комп’ютерної ю та оргтехніки для школи у с. Личани;

- 150 тис грн на закупівлю меблів, обладнання, оргтехніки для навчальних кабінетів школи у смт Олика;

- 110 тис грн на придбання інтерактивного обладнання для школи у смт Олика;

- 100 тис грн на придбання елементів дитячого ігрового та спортивного майданчика у с. Жорнище;

- 100 тис грн на закупівлю металопластикових конструкцій у школу с. Дідичі;

- 79 тис 250 грн на придбання меблів, обладнання, оргтехніки для школи у с. Мощаниця;

- 50 тис грн на закупівлю музичного обладнання, устаткування для Центру культури і дозвілля смт. Олика.