Навчання зі стрільби з олімпійського лука для дітей та вчителів ОЗО "Дернівський ліцей Олицької селищної ради" та Мощаницької гімназії Олицької селищної ради.

Дата: 29.10.2021 14:00

29 жовтня 2021 року з ініціативи Володимира Нероди, учасника АТО, жителя села Мощаниця та відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Олицької селищної ради провели навчання зі стрільби з олімпійського лука для дітей та вчителів ОЗО "Дернівський ліцей Олицької селищної ради" та Мощаницької гімназії Олицької селищної ради.

Щиро дякуємо клубу стрільби з лука "Луцькі соколи", а саме тренеру Євгену Миколайовичу за допомогу в організації майстер-класу.

Навчання проводили тренер, майстер спорту зі стрільби із лука Макар Євген Миколайович та Нерода Володимир.

Щиро дякуємо за майстерно проведені заняття. Надіємось на подальшу співпрацю.

Бажаємо міцного здоров'я, нових звершень та перемог!