Поліцейський офіцер громади

Дата: 27.10.2021 14:57

На зображенні може бути: на відкритому повітрі та текст

Олицькою селищною радою заплановано введення штатної одиниці - Поліцейський офіцер громади.

Поліцейський офіцер громади — це офіцер Національної поліції України, який живе та працює у певній територіальній громаді. Його головні завдання — забезпечувати порядок і запобігати правопорушенням і злочинам у межах своєї територіальної громад.

Мета даної роботи – тісна взаємодія дільничного з об’єднаною територіальною громадою та орієнтація поліцейського на її потреби. В громаді існує ряд проблемних питань, одним із яких можна назвати незаконний продаж підакцизних товарів та самогоноваріння. Отже, дільничний повинен бути частиною громади і надавати якісні послуги людям»!

Селищним головою Олександром Прендецьким попередньо погоджене місце розташування кімнати офіцера громади. Незабаром заплановано провести підготовчі роботи приміщення.