Щотижнева апаратна нарада

Дата: 25.10.2021 12:57

25 жовтня 2021 року селищний голова Олександр Прендецький провів щотижневу апарату нараду за участю заступника селищного голови, секретаря ради, керуючої справами, старостами, начальниками відділів та кервіників комунальних підприємств громади.

Усі керівники  відділів, служб та старости стисло доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи, озвучили найнагальніші проблеми.

Зокрема, піднімалися питання щодо бюджету ргромади, про найважливіші питання в галузях медицини, освіти, соціального захисту.

Голова заслухав оперативну інформацію про поточну ситуацію у громаді в умовах карантинних заходів в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) та стан вакцинації

По завершенню наради головою було надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів, звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства та рекомендовано дотримуватися протиепідемічних заходів та пришвидчити темпи вакцинації в селищній раді.