Зроблено ще один крок в розвитку креативної економіки нашої громади

Дата: 21.10.2021 12:09

Сьогодні, 21 жовтня 2021 року, селищний голова Олександр Прендецький зустрівся із головою ГО «Товариство польської культури «Творчість заради життя» Малгожатою Болотін та  головою БО «Творчість заради життя» Наталією Журавльовою. Метою зустрічі було підписання Меморандуму співпраці, що дасть можливість організації співпраці у питаннях забезпечення реалізації спільних мистецьких заходів, розбудові історико-культурного заповіднику Олицький замок, відродження культурної спадщини селища.

Наша командна розбота розпочнеться над організацією фестивалю «Олицька ПЕРЕБЕРІЯ_2022», який буде мати за мету презентувати містечко Олику, як гостинне, туристичне місце з багатою історією та перспективним майбутнім.

Фестиваль створить платформу для інтеркультурного діалогу. Організатори докладають зусиль, щоб сформувати принципово новий культурний простір, підкріплений народознавчою та історичною базою.