Олицька громада

Волинська область, Луцький район

Обговорили питання реконструкції замку Радзивіллів

Дата: 12.10.2021 15:48
Кількість переглядів: 284

12 жовтня в області перебувала команда Офісу простих рішень і результатів.  Селищний голова Олександр Прендецький приймав гостей у стінах однієї із найвидатніших пам’яток культурної спадщини – Замку Радзивіллів. Разом  із представниками громадської організації поспілкувалися голова ОДА Юрій Погуляйко та заступник голови облдержадміністрації Андрій Ярмольський, голова обласної ради Григорій Недопад та представники ЗМІ.

Слід зазначити, що громадська організація «Офіс простих рішень та результатів» є виконавчою силою Національної ради реформ України – спеціального консультативно-дорадчого органу при Президентові України з питань стратегічного планування, узгодження позицій щодо впровадження в Україні єдиної державної політики реформ та їх реалізації.

Офіс було засновано 3 червня 2020 року Михайлом Саакашвілі та Олександром Ольшанським, як неприбуткову громадську організацію.

Оглядаючи територію Замку Радзивілів, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко поділився планами щодо реставрації та відновлення культурної пам'ятки.

Зокрема, голова ОДА розповів, що реконструкцію спадщини князів Радзивіллів планують відновлювати в рамках президенського проєкту «Велика реставрація».

«Для нас Олицький замок – це важливий об'єкт культурної та історичної спадщини. Тому активно працюємо над залученням як коштів державного бюджету, так і інвестицій», – зазначив голова ОДА.

У  свою чергу заступник голови ОДА зазначив, що приступити до роботи над консервацією пам’ятки заплановано цьогоріч.

«Спішимо, щоб пройти всю документальну частину, тендерні процедури, встигнути освоїти гроші. Дуже важливо отримати перші гроші і почати це все. Наступного року вже йтиметься про 474 мільйона гривень, це кошти першої черги, які потрібні тільки на замок», – зазначив Андрій Ярмольський.

Також учасники зустрічі обговорили питання туристичного та рекреаційного потенціалу Волині.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень