Привітання з Днем захисників та захисниць України

Дата: 14.10.2021 07:24

undefined

Дорогі земляки!
Шановні захисники та захисниці рідної Вітчизни!
Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисників і захисниць України!
14 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва, ми вітаємо усіх тих, хто своїми доблесними якостями доводить, що ми дійсно є нащадками славного козацького роду
Цього дня ми віддаємо шану тим, хто став на захист України беручи участь в антитерористичній операції на Сході.
Сьогодні ви – надія українського народу! Ви – взірець сили духу, честі та справжнього патріотизму!
Також шануємо пам’ять загиблих героїв, які поклали життя за незалежність та суверенність нашої країни. Вони назавжди залишаться прикладом жертовності та любові до рідної України. Висловлюємо щирі співчуття родинам полеглих воїнів та віримо, що їх подвиг недаремний та закарбований у пам’яті нащадків на віки!
Щирі вітання кожному, хто сьогодні несе нелегку військову службу, за вірність військовій присязі та патріотизм.
Вітаю жителів нашої громади із Покровою Пресвятої Богородиці, нехай матінка покриє Україну та захистить від усього лихого.
Цього дня я бажаю усім нам міцного здоров'я, твердої віри у світле майбутнє, сили рухатися тільки вперед. Щастя, удачі, миру та злагоди у наших оселях. Нехай усмішки близьких зігрівають сильну душу. Нехай наші родини і нашу найкращу країну оберігає завжди і повсякчас Господь!

З повагою,
Селищний голова Олександр Прендецький