Відбулась робоча зустріч

Дата: 06.10.2021 16:27

Сьогодні, 6 жовтня 2021, селищний голова Олександр Прендецький, староста Олександр Нерода та депутат Волинської обласної ради Ігор Лех оглянули хід робіт з ремонту дорожнього покриття до села Котів. Під час робочої зустрічі також обговорено проблемні питання по ремонту дорожнього покриття усіх проблемних доріг та шляхи їх вирішення. Домовились, що спільними зусиллями та особливо за підтримки Волинської обласної ради, поступово будуть вирішуватись питання ремонту доріг, що особливо необхідно в умовах становлення молодої громади. Селищний голова Олександр Прендецький подякував Ігору Богдановичу за увагу та допомогу у вирішенні багатьох питань в межах його компетенції. Отже, ремонтні роботи доріг в громаді будуть продовжуватись і надалі, а спільна праця на розвиток громади - це пріорітет для усіх сторін.