Олицька громада

Волинська область, Луцький район

До уваги учасників АТО!

Дата: 07.10.2021 08:57
Кількість переглядів: 617

Фото без опису

Інформуємо, що у Луцькому районі діє Програма підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції, бійців операції Об’єднаних сил та членів їх сімей на 2020-2022 роки, затверджена рішенням Луцької районної ради від 15 травня 2020 року № 49/9. За даною програмою у районному бюджеті на 2021 рік передбачено кошти на пільгове медичне обслуговування учасників антитерористичної операції, бійців операції Об’єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності та членів їх сімей.

Кошти спрямовуються на:

1) відшкодування витрат на комплексний медичний огляд з проведенням діагностичних обстежень, зокрема рентгенологічних, лабораторних, демобілізованих учасників антитерористичної операції, бійців операції Об’єднаних сил;

2) відшкодування витрат за придбані лікарські засоби для лікування в амбулаторних умовах за рецептами учасників антитерористичної операції, бійців операції Об’єднаних сил,  постраждалих учасників Революції Гідності та членів їх сімей.

Просимо територіальні громади провести інформаційно-роз’яснювальну роботу та здійснювати прийом заяв та документів від вказаної вище категорії громадян для відшкодування вартості медичного обслуговування.

До заяви довільної форми на ім’я начальника управління соціального захисту населення Луцької райдержадміністрації  С.З. Авраменко необхідно додати наступні документи:

- копію паспорта;

- копію реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органові і мають про це відмітку в паспорті);

- копію документа, що підтверджує участь в антитерористичній операції / операції Об’єднаних сил;

- згоду на використання персональних даних;

- направлення сімейного (профільного) лікаря та касовий чек про сплату коштів за діагностичні обстеження (для відшкодування витрат на комплексний медичний огляд);

- виписку з лікувального закладу або копії рецептів на лікарські засоби та касовий чек про сплату коштів за придбані лікарські засоби (для відшкодування витрат за придбані лікарські засоби).

Також просимо вказати розрахунковий рахунок одержувача в банку, в зв’язку з тим, що кошти на поштові витрати не передбачені.

Загальна сума витрат не провинна перевищувати 5000,00 грн. на одну особу.

 

ПРОСИМО УБД ЗВЕРТАТИСЯ У ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ОЛИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 050 55 72 632« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень