Олицька селищна  рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової  особи органу місцевого самоврядування :

Дата: 27.09.2021 09:46

Про  проведення  конкурсу на заміщення

вакантних посад  посадових осіб

Олицька селищна  рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових  осіб органу місцевого самоврядування :

- начальника служби у справах дітей та сім’ї

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижчим  рівня бакалавра, без вимог до стажу роботи за фахом, знання  чинного  законодавства  в сфері діяльності  органів місцевого самоврядування, досвід роботи з комп'ютерними програмами, вільне володіння державною мовою.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

заява про участь у конкурсі;

• особова картка (форма П-2 ДС);

• автобіографія;

• дві фотокартки розміром 4x6;

• копія документа про освіту;

• копія паспорта;

• копія реєстраційної картки платника податків;

• електронна декларація про доходи за 2020 рік.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до виконавчого комітету Олицької  селищної  ради за адресою:

45263,

Волинська обл., Луцький р-н.,

смт Олика, вул. Замкова,17

Телефон для довідок: 9-5141

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.