Щотижнева апаратна нарада

Дата: 20.09.2021 11:32

Сьогодні, 20 вересня 2021 року, Олицький  селищний голова Олександр Прендецький провів щотижневу робочу нараду з начальниками відділів та керівниками структурних підрозділів селищної ради за участю заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Віктора Дубини, секретаря ради Тетяни Чирко, керуючої справами виконавчого комітету Тетяни Васьковської та старостами Олицької селищної ради.

Розглянуто ряд важливих питань, зокрема про продовження роботи з наповнення бюджету селищної ради, підготовка господарства громади до роботи в осінньо-зимовий період, земельні питання, підготовка  матеріалів до чергової сесії селищної ради, торгівля підакцизними товарами, розміщення музичної щколи, стан вакцинації в громаді від COVID-19, легалізація трудових відносин з найманими працівниками.

За результатами наради присутні отримали відповідні доручення від селищного голови.