Засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку Олицької селищної ради

Дата: 14.09.2021 12:09

14 вересня 2021 року відбулось засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку Олицької селищної ради. Порядок денний:

1.Про внесення змін до рішення селищної ради № 2/4 від 24.12.2020 року «Про  бюджет Олицької селищної територіальної громади на 2021 рік»

Інформує : Цимбалюк С.В. - начальник фінансового відділу.

2. Про внесення змін  в рішення сесії селищної ради за № 9/3 від 28.07.2021 року  «Про затвердження структури  та загальної чисельності апарату селищної ради та  її виконавчого комітету»

Інформує : Цимбалюк С.В. - начальник фінансового відділу

3.Про розпорядження голови селищної  ради прийняті в міжсесійний  період з питань, що підлягають затвердженню селищною радою

Інформує : Цимбалюк С.В. - начальник фінансового відділу

4. Звіт про виконання бюджету селищної ради за 6 місяців 2021 року.

Інформує : Цимбалюк С.В. - начальник фінансового відділу

5. Про прийняття  прогнозу бюджету Олицької селищної  територіальної громади на 2022-2024 роки.

Інформує : Цимбалюк С.В. - начальник фінансового відділу

6. Про створення комунального господарства « ДОБРОБУТ»

Інформує : Дубина В.А.- заступник селищного голови з основної діяльності  виконавчого комітету

7. Про прийняти  на баланс Олицької  селищної  ради транспортних  засобів

Інформує : Цимбалюк С.В. - начальник фінансового відділу

8. Про  безплатну передачу основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів загальноосвітньої школи І  ступеня села Метельне Ківерцівського району Волинської області .

Інформує : Марчук Ю.В.- начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму

9. Про  безплатну передачу основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів загальноосвітньої школи І  ступеня села Носовичі Ківерцівського району Волинської області .

10. Про  безплатну передачу основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів загальноосвітньої школи І  ступеня села Чемерин Ківерцівського району Волинської області .

11. Щодо  негайного скасування закону №5153 про добровільне декларування активів фізичних осіб.

Інформує: Асатрян А.А.- головний спеціаліст з питань юридичного забезпечення ради.